کمیته ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران

کمیته: ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران برخورد دو قطار اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم / یحیی گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: هواداران تراکتور کاستی ها را بر من ببخشند ولی افتخار می کنم که در بحرانی ترین مقطع تاریخ سرمربی تیم تراکتورسازی بودم. 

افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم / یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی: افتخار می کنم در بحرانی ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: هواداران تراکتور کاستی ها را بر من ببخشند ولی افتخار می کنم که در بحرانی ترین مقطع تاریخ سرمربی تیم تراکتورسازی بودم.

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی راجع به جدایی از تراکتورسازی و دوران حضورش در این تیم و صحبت های خود با هواداران تراکتور به عنوان آخرین مصاحبه اش توضیحاتی را ارائه کرده و به سوالات پاسخ داده هست.

افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم / یحیی گل محمدی

از دست دادن ۱۱ بازیکن فصل قبل

بدون تردید نشانه من کمک به تراکتورسازی و کسب نتایجی در ارزش هواداران پرشور این کلوب بود. بنده در شرایطی مسئولیت را قبول کردم که با حکم فیفا محروم از جذب بازیکن بودیم و به اتفاق کلوب روی جذب ۳ بازیکن آزاد فیفایی هم با توجه به کمبودها در بعضی پست ها حساب خاص باز کرده بودیم که متاسفانه فیفا موافقت نکرد و اتفاقا از همین پست ها هم بسیار لطمه دیدیم .۶ بازیکن هم جدا شدند که البته دو نفرشان در لیست بنده نبودند و بعضی هم بنا به دلایلی دیگر رفتند. در این شرایط ۲ بازیکن را با مصدومیت طولانی مدت و چند بازیکن را با ضرب دیدگی مقطعی نداشتیم و این گونه در مجموع در هر بازی حداقل ۱۰، ۱۱ بازیکن فیکس و بزرگسال فصل قبل را نداشتیم. هر یک از این کمبودها در نتیجه های و امتیازگیری ها تاثیر بسیار داشت و ففط به عنوان یک مسئله اساسی و نمونه بگویم ما در فاز دفاع از ۶ پست، ۵ بازیکن فیکس سال گذشته را نداشتیم. این ها مواردی بود که پرسشها بسیاری را جهت ما ایجاد کرد.

با جوان ها تاریخ ساز شدیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: هواداران تراکتور کاستی ها را بر من ببخشند ولی افتخار می کنم که در بحرانی ترین مقطع تاریخ سرمربی تیم تراکتورسازی بودم. 

ما جهت پرکردن جای خالی جداشده ها و مصدومان روی به جوان گرایی آوردیم و طبق آمار موجود ۴۰ درصد دقایق بازی نیم فصل اول تراکتور به نفراتی تخصیص داده شده است یافت که ۵ نفرشان سابقه بازی در لیگ یک را هم نداشتند و ۵ نفرشان هم جمعا در لیگ برتر سابقه ۳۰۰ دقیقه بازی را داشتند. این ۱۰ بازیکن شدند نفرات فیکس و ذخیره ما و ۴۰ درصد دقایق بازی ما به آن ها رسید. این اتفاق در تاریخ لیگ حرفه ای بی سابقه هست. بنده افتخار می کنم این جوان ها از این بعد عصای دست مربیان خواهند بود و خواهید دید که اغلب آن ها می توانند سال ها جهت تراکتور بازی کنند و به سرمایه های گران قدری جهت این کلوب بزرگ و پرطرفدار تبدیل می شوند.

از تهدیدی بزرگ وقت ساختیم

افتخار دارم که بگویم این جوان ها یادگاری و هدیه بنده و همکارانم در این برهه تاریخی به تراکتورسازی هستند و افتخار می کنم با حمایت هواداران و زحمات باشگاه، دستیارانم، مجموعه کادر و بازیکنان باتجربه و جوان های بدون تجربه این برهه و مقطع خاص را در کنار هم سپری کردیم. ما با این جوان ها و سخت کوشی همه عوامل کلوب و تیم و همدلی خانواده بزرگ تراکتور از یک ترساندن بزرگ و یک مقطع بحرانی وقت ساختیم. جا دارد از باتجربه ها هم تقدیر خاص کنم که هم به تیم کمک کردند و هم حمایتی عالی از جوان ها داشتند تا در لیگ برتر و تیمی پرطرفدار بتوانند خودشان را نشان دهند. همچنین مورد نیاز است از زحمات همکاران با دانش در کادر فنی به خاص دوست و همکار خوبم مجتبی حسینی که به خاطر بنده به تبریز آمد، کادر پزشکی، رسانه ای و تدارکات هم تقدیر و قدردانی خاص داشته باشم.

به شایعات توجه نکنید، با همدلی روزهای خوب در راه است

افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم / یحیی گل محمدی

باید بگویم بعضی حرف و حدیث هایی متاسفانه اطراف کم کاری بعضی از بازیکنان به وجود آمد که من به عنوان سرمربی تیم همه آن ها را تکذیب کرده و تاکید می کنم همه بازیکنان با تمام توان تلاش کردند و اینجا از همه آن ها تقدیر میکنم.نفرات خوبی هم با تلاش ما و مدیریت کلوب جذب شده است اند که منجر به تقویت تیم شده است و ان شاالله با درایت کادر جدید، باشگاه، بازیکنان و حمایت هواداران و پیشکسوتان روزهای خوب در راه خواهد بود.

عیبی یوخ های تان را فراموش نمی کنم

وظیفه می دانم از طرف خودم و دستیارانم با وجود تمام اتفاقات روزهای گذشته از هواداران پرشور و عزیز تراکتور تقدیر می کنم که در سخت ترین شرایط با تمام توان از ما حمایت کردند. ما تمام تلاش خودمان را کردیم ولی بعضی پرسشها مانع از موفقیت کامل ما شد. بنده هم هرگز از خاطر نمی برم که سال ها پیش تراکتور به عنوان بازیکن به بنده وقت رشد و پیشرفت داد و هرگز یادم نمی رود هنگامی که که در ۳ بازی نخست با بدشانسی محض، غلط های فردی و داوری سه باخت متوالی نصیب مان شد هواداران با عیبی یوخ گفتن های خود مثل کوه پشت ما ایستادند و همراه با کلوب حمایت مان کردند تا به آینده امیدوار باشیم و جهت جبران مافات سخت کوش تر باشیم. بنده هر گاه نام تراکتور را بشنوم آن حمایت های پرشور و آن عیبی یوخ ها را به خاطر می آورم و به هواداران عزیز هم از این وقت استفاده کرده و می گویم کاستی های ما را به بزرگی خود ببخشند و بدانند در این مقطع خاص از تاریخ تراکتور با تمام وجودمان تلاش کردیم و ایمان دارم که آنها درک می کنند ما چه کمبودها و مشکلاتی در مستطیل سبز مواجه بودیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: هواداران تراکتور کاستی ها را بر من ببخشند ولی افتخار می کنم که در بحرانی ترین مقطع تاریخ سرمربی تیم تراکتورسازی بودم. 

دغدغه ما و مدیریت سربلندی تراکتور بود و هست

عادت ندارم خودم را فریب دهم یا حرفی بزنم که از حقیقت به دور باشد. بله. بین من و کلوب سوءتفاهم ها و کدورت هایی به وجود آمد. نمی خواهم وارد این مباحث شوم چون این مسایل کمکی به تیم نمی کند و اتفاقا منجر به بروز حواشی هم می شود. شاید همین الان هم سوءتفاهم ها که ناشی از اختلاف نظرها بود بین ما فاصله انداخته باشد ولی فارغ از این پرسشها ما دست در دست کلوب و هواداران و بازیکنان تلاش کردیم و بر این بحران فیفایی و بدشانسی ها غلبه کنیم. اتفاقا همدلی خوبی هم وجود داشت چون دغدغه ما و مدیریت سربلندی تیم بود. در مجموع شخصا از مدیریت کلوب هم تقدیر می کنم که از ابتدای فصل همکاری خوبی داشتند. با این وجود متاسفانه نتوانستیم به همکاری دوجانبه ادامه بدهیم. اختلافات پیش آمده هم با توجه به شرایط تیم در حوزه کار پیش آمد ولی تردیدی نیست دغدغه هر دوی ما موفقیت تیم بود ولی متاسفانه شرایط به گونه ای پیش رفت که این همکاری به جدایی انجامید.

افتخار می‌کنم در بحرانی‌ترین مقطع تاریخ سرمربی تراکتورسازی بودم / یحیی گل محمدی

برای مجموعه مدیریتی کلوب و اعضای محترم هیات مدیره آرزوی توفیق دارم چون موفقیت آنها را موفقیت تراکتورسازی و خوش حالی و سربلندی هواداران میلیونی این تیم می دانم.

مربی تازه حمایت شود موفق خواهد شد

باید بگویم بنده و آقای آجورلو در کنار خانواده بزرگ تراکتورسازی بخشی از اهداف خود را پیش بردیم و ان شاالله کلوب و خانواده بزرگ تراکتورسازی از مربی تازه و همکارانش حمایت همه جانبه ای خواهند داشت تا مابقی اهداف هم حاصل شود.

این تیم انرژی مثبت می خواهد

امیدوارم هواداران عزیز از این بعد هم با عیبی یوخ ها و وحدت و همدلی به تیم انرژی مثبت دهند و ایمان داشته باشند با بازیکنان خوبی که جذب شده است اند و ان شاالله با وقت و زمانی که کلوب و تیم به سرمربی تازه می دهند تیم محبوب تراکتورسازی روز به روز به روزهای خوش و خوب نزدیک شده است و ان شاالله فصل بعد هم در لیگ و آسیا یک مدعی تمام عیار خواهد شد. این آرزوی قلبی من است چون می دانم دوستداران تراکتورسازی روزهای سخت و پرالتهابی را پشت سرگذاشته اند و حالا حق آن ها است که روزهای خوب را مراسم خوش حالی بگیرند. من باز هم از صمیم قلب جهت تراکتورسازی آرزوی موفقیت می کنم. همچنین جهت سرمربی تازه این کلوب که کارنامه ارزش نشان می دهد مربی بزرگ و باشخصیتی هست. امیدوارم این تیم با حمایت هواداران و همت بازیکنانش بتواند شرایط را اصلاح بخشد و به پله های بالایی جدول برسد.

مطالباتم را نگرفتم و توافق کردم

متاسفانه دیگر شرایط جهت ادامه همکاری مناسب نبود و بنده به صورت توافق دوجانبه از این کلوب جدا می شوم. ما هفته قبل شفاها توافق کردیم و بنده به رغم اینکه طبق قرارداد می بایست ۷۰ درصد حق و حقوقم را نیم فصل می گرفتم هنگامی که دیدم کلوب میل به به گرفتن تخفیف دارد و از طرفی هم کلوب به خاطر هزینه های عوض کردن در کادر فنی ممکن است با پرسشها مالی روبه رو شود در حالی که تا هفته هجدهم افتخار سرمربیگری تیم محبوب آذربایجان را داشتم با دریافت درصدی به مراتب کمتر حاضر به فسخ قرارداد شدم و هرگز دوست نداشتم کار من، تراکتور و مدیریت کلوب به ارکان حقوقی فدراسیون کشیده شود. بنده با نفت تهران، ذوب آهن، صبا و پرسپولیس هم مشکلی از نظر مالی نداشتم و به رغم مطالباتی که از پرسپولیس داشتم شکایت نکردم و در قبال تراکتور هم مسایل مالی برایم در اولویت نبود آیا که اینجا پای حرمت و احساسات میلیون ها هوادار در میان است و علاوه بر این ها نمی خواهم به واسطه سوتفاهم ها و کدورت های ناشی از فشار کار وارد حواشی شوم.

تراکتور در قلب من می ماند

در آخر باید بگویم همان طور که بعد از جدایی از همه تیم ها به منظور جلوگیری از بروز حواشی جز آرزوی موفقیت حرفی نزدم راجع به تراکتورسازی هم قطعا جز آرزوی سربلندی، موفقیت تیم و هواداران حرفی از من نخواهید شنید. باز هم می گویم اگر هواداران عزیز قصوری دیدند ما را به بزرگی خود ببخشند و بدانند تراکتورسازی به عنوان یک آذری و ترک زبان و عضوی کوچک از خانواده بزرگ تیم محبوب آذربایجان تراکتور هر لحظه در قلب من می ماند و جهت این تیم عالی ترین ها را آرزو می کنم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | موفقیت | تراکتور | بازیکنان | هواداران | سرمربی تیم | تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs