کمیته ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران

کمیته: ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران برخورد دو قطار اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رازگشایی از محتویات پاکتی که شفر به افتخاری داد و به آلمان برگشت!

وینفرد شفر لیست تغییرات مورد نیازش را بعد از مراسم خوش حالی سرزده آبی‌ها به سیدرضا افتخاری داد و به کشورش برگشت. 

رازگشایی از محتویات پاکتی که شفر به افتخاری داد و به آلمان برگشت!

رازگشایی از محتویات پاکتی که شفر به افتخاری داد و به آلمان برگشت!

عبارات مهم : آلمان

وینفرد شفر لیست تغییرات مورد نیازش را بعد از مراسم خوش حالی سرزده آبی ها به سیدرضا افتخاری داد و به کشورش برگشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر و دستیارانش کشور عزیزمان ایران را ترک کردند و حالا ساعاتی است به آلمان رسیده اند. سرمربی پیش از ترک کشور عزیزمان ایران ، برنامه آبی ها جهت موفقیت در سال 97 را به استقلال داد. برنامه ای که مشمول بر وقت شروع تمرین ها ، اردوی مورد نیاز او جهت پیش از فصل ، بازیکنان مورد نیاز و بازیکنان مازاد در تیم است.

البته او در حدود دو یا سه هفته تعطیلات تابستانی قرار نیست که خیلی هم بدون کار باشد. آنها به دنبال انجام ماموریتی مهم هستند. اینکه بتوانند یک اردوی مناسب جهت تیم در اروپا فراهم کنند. استقلالی ها به رغم پرسشها عدیده دلاری ، امید دارند با حمایت اسپانسر بتوانند در اروپا اردویی داشته باشند. اردوی ارتفاع این تیم جهت فصل بدنسازی قرار نیست امسال در کشورهایی چون ارمنستان یا اوکراین باشد و احتمالا ، به کشورهایی چون اتریش یا آلمان می خواهند بروند چون وینفرد شفر علاقه دارد از ارتباطاتش استفاده کند و بازی های دوستانه خوبی هم جهت آبی ها فراهم کند.

رازگشایی از محتویات پاکتی که شفر به افتخاری داد و به آلمان برگشت!

ایده آنها این است که بتوانند در یکی از کشورهای اروپایی ، بازی های دوستانه مهمی برگزار کنند ، به عنوان نمونه با تیم های خوب آلمانی و با کشاندن ایرانیان مقیم اروپا به ورزشگاه از یک سو و حق پخش بازی و تبلیغات محیطی آن حتی هزینه های اردوی تیم در اروپا را هم تامین کنند.

شفر با ارتباطات خارجی خود به دنبال فراهم کردن رقیب مناسب است ولی مسئله برنامه ریزی ، تامین هزینه و همچنین حل پرسشها خروجی تیم اعم از مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش ، تامین ارز و ویزای شبنگن جهت بازیکنان تیم از وظایفی است که انجامش به رضا افتخاری و تیم مدیریتی استقلال واگذار می شود.

وینفرد شفر لیست تغییرات مورد نیازش را بعد از مراسم خوش حالی سرزده آبی‌ها به سیدرضا افتخاری داد و به کشورش برگشت. 

اینکه افتخاری چقدر از برنامه های درون پاکت شفر را فراهم می کند تا او آن طور که گفته تیمش را سوق دهد به سوی بدست آوردن سومین ستاره ، توصیه ای است که در سه هفته آینده مشخص می شود.

واژه های کلیدی: آلمان | اروپا | برنامه | افتخاری | بازیکنان | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs