کمیته ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران

کمیته: ایران برخورد پرونده مسئولان مسافران برخورد دو قطار اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل دشمن اعراب خودشان هستند / رأی الیوم

روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم با تاکید بر اینکه حکام عرب هیچ سودی از همکاری در خصومت آمریکا و اسرائیل با کشور عزیزمان ایران نمی برند، گفت، کشور عزیزمان ایران دش

دشمن اعراب خودشان هستند / رأی الیوم

رأی الیوم: دشمن اعراب خودشان هستند

عبارات مهم : ایران

روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم با تاکید بر اینکه حکام عرب هیچ سودی از همکاری در خصومت آمریکا و اسرائیل با کشور عزیزمان ایران نمی برند، گفت، کشور عزیزمان ایران دشمن دشمن های اعراب است و ملت های عرب کشور عزیزمان ایران را اعتبار خود می دانند.

به گزارش فارس، روزنامه فرامنطقه ای «رأی الیوم» در یادداشتی به قلم «کاظم ناصر» با عنوان «جنگ آمریکا، اسرائیل و اعراب با ایران» به تحلیل پیامدهای همکاری بعضی رژیم های عرب با آمریکا و اسرائیل در هر گونه اقدام خصمانه علیه کشور عزیزمان ایران پرداخت.

دشمن اعراب خودشان هستند / رأی الیوم

در این یادداشت آمده است: احتمال می رود «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا ماه مه آتی از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خارج شود و طبق میل رژیم راست گرا و افراطی اسرائیل عمل کند که به دنبال مقابله با توسعه صنایع نظامی و سرنگونی نظام سیاسی در کشور عزیزمان ایران و به زانو درآوردن دنیا عرب و همچنین تحقق رویاهای توسعه طلبانه صهیونیسم است.

متاسفانه بعضی کشورهای عربی در مقاصد خصمانه آمریکا و اسرائیل شریک آنها هستند این کشورها میلیاردها دلار خرج خرید تسلیحات امریکایی کردند و به عادی سازی روابط با اسرائیل پرداختند، فلسطین و مساله آن را فراموش کردند، هیچ کاری در مقابله با یهودی سازی قدس انجام ندادند، دروغ ترساندن کشور عزیزمان ایران جهت دنیا عرب را تایید کردند و بدهید طریق در صف دشمن های امت ایستادند.

روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم با تاکید بر اینکه حکام عرب هیچ سودی از همکاری در خصومت آمریکا و اسرائیل با کشور عزیزمان ایران نمی برند، گفت، کشور عزیزمان ایران دش

آمریکا و اسرائیل و حکام عرب سرسپرده آنها که جهت ماندن در قدرت با شیطان همپیمان شدند در نابودی عراق، سوریه، یمن و لیبی و به انزوا کشاندن مصر و بیگانه کردن این کشور با نقش مهم خود در مقابله با دشمن های امت موفق عمل کردند و هم اینک تلاش می کنند ملت عرب را به جنگی شدید علیه کشور عزیزمان ایران سوق دهند که بهای آن را اعراب می دهند و به نفع اسرائیل و آمریکا جوانان عرب در آن کشته می شوند، شهرها و روستاهای عربی به آتش کشیده می شود و منزل های میلیون ها عرب در آن خراب شود .

ایران دشمن اعراب نیست، کشور عزیزمان ایران دشمن دشمن های اعراب و در راس آنها اسرائیل و آمریکاست، اسرائیل کشور عزیزمان ایران را دشمن سر سخت خود می داند و می خواهد آن را قبل از تبدیل شدن به قدرت بزرگی که موجودیت صهیونیسم را ترساندن می کند نابود کرده باشد.

پس آیا بعضی حکام عرب علیه کشور عزیزمان ایران توطئه می کنند چه کسانی از جنگی ویرانگر با کشور عزیزمان ایران استفاده می برند اعرابی که شریک دشمنی با کشور عزیزمان ایران هستند اگر آمریکا و اسرائیل تاسیسات هسته ای کشور عزیزمان ایران را نابود کند یا اگر کشور عزیزمان ایران مقاومت کرده و برنده شود، چه چیزی عایدشان می شود؟

دشمن اعراب خودشان هستند / رأی الیوم

حاکمان عرب هرگز از همکاری در جنگ آمریکا و اسرائیل علیه کشور عزیزمان ایران سودی نخواهند برد، چون اگر امریکا و اسرائیل در این جنگ پیروز شوند نقش حکام عرب هم متوقف خواهد شد و آمریکا آنها را با مزدورانی تازه جایگزین می کند و کشورهایشان را تکه پاره و نفت، گاز، ثروت و سرنوشتشان را تا چندین دهه آتی تحت کنترل می گیرد و همچنین زمینه یک هژمونی اسرائیل را فراهم می کند که نتیجه های آن جهت آحاد ملت های عرب مخرب خواهد بود.

اما اگر کشور عزیزمان ایران مقاومت کرده و پیروز میدان باشد نخستین قربانیان جنگ، حکامی خواهند بود که شریک حمله به کشور عزیزمان ایران شده است و روی حمایت از آمریکا و اسرائیل از آنها و کشورهایشان حساب باز کرده بودند.

روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم با تاکید بر اینکه حکام عرب هیچ سودی از همکاری در خصومت آمریکا و اسرائیل با کشور عزیزمان ایران نمی برند، گفت، کشور عزیزمان ایران دش

ملت های عرب کشور مسلمان کشور عزیزمان ایران را اعتبار خود می دانند و ادعاهای کذب بعضی حکام عرب را که می گویند خطر کشور عزیزمان ایران جهت اعراب و آینده آنها بیش تر از آمریکا و اسرائیل هست، باور نمی کنند.

ما امتی هستیم که گرفتار حکام شکست خورده ای شدیم که برداشت درستی از اوضاع بین المللی ندارند و نه از خدا و نه مردمشان ترسی ندارند و همکاری و همپیمانی با دشمن های امت عربی را از پیشینیانشان به میراث برده اند.

دشمن اعراب خودشان هستند / رأی الیوم

نویسنده در آخر آورده است: بار دیگر سخنم را تکرار می کنم کشور عزیزمان ایران دشمن اعراب نیست کشور عزیزمان ایران کشوری دوست است که پیوندهای دینی و علائق تاریخی یکسان دارند کشور عزیزمان ایران جهت مردم خود و حفظ منافع خود تلاش می کند، سرسخت ترین دشمن های عرب ها، خود عرب ها هستند که علیه مردم و برادران عرب و مسلمان خود به نفع آمریکا و اسرائیل توطئه می کنند، آمریکا اخلاقی ندارند و جز منافع خودرا پرستش نمی کند و در خلاصی از مزدورانش با تمام شدن نقششان تردیدی به خود راه نمی دهد.

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | آمریکا | اسرائیل | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs